BAHCO 485

TOP 14 v kategorii Ruční kladiva

BAHCO 485

truhlářské kladivo Truhlářské kladivo s protiskluzovou úderovou plochou a magnetickým držákem hřebíků. Trubkový dřík z oceli s pohodlnou rukojetí. Podle DIN 7239, GS...
Garantovaný nákup z Nářadí Hornig

Typ
kladiva tesařská

• , zakoupeno v BAHCO-naradi.cz

• Pre mně nejlepší

Sedne dobře do ruky, není těžké.
    Všem doporučuji

• , zakoupeno v Prodej nářadí

• Výborná kvalita hlavy, kolébka na vytahování hřebíků má dlouhou životnost a perfektní tvar.
    • Trubková násada se při vytahování delších hřebíků ohne, lepší by bylo kladivo z jednoho kusu oceli, ale s touhle hlavou jej Bahco nevyrábí.

Je to výborné kladivo za dobrou cenu, jen je třeba počítat s menší silou při vytahování hřebíků, aby se neohnulo.

830 g
Typ
kladiva tesařská

truhlářské kladivo

Trubkový dřík z oceli s pohodlnou rukojetí.

Podle DIN 7239, GS certifikát

Jeden dráp na vytahování hřebíků.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta110 Kč202 recenzíDalší informace

• , převzato z Heureka.sk

prislo mi ine kladivo ako je na obrazku ,nova verzia toho kladiva ktoru ste mi poslali je nekvalitna

• slušná cena
    • supr kvalita
    • výborné rušení vibrací
    • výborné na vytahování i širších hřebíků
    • poměrně rychle se uvolní gumová rukojeť ale po zalepení unifixem drží už několik let

Za málo peněz hodně muziky i když pamatuju doby kdy kladivo stálo 700 Kč. To už je naštěstí minulost. Já mám už druhé kladivo za deset let a u obou mi vypadl magnet ale kolegové je mají už kolem deseti let a magnety drží takže mám asi jen smůlu. Narozdíl od kolegy s druhou recenzí mám dobrou zkušenost s taháním hřebíků i s páčením latí. Kolega bude asi železný zekon že se mu při tom ohýbá rukojeť. Já mám 193 cm a 120 kg a rukojeť jsem ještě neohnul. Závěr. Je to výborné kladivo pro tesaře a pokrývače

• , zakoupeno v BAHCO-naradi.cz

• Pre mně nejlepší

Sedne dobře do ruky, není těžké.
    Všem doporučuji

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta110 Kč202 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Prodej nářadí